विपनालाई ‘यूग नायिका’को उपाधि, तेस्रो ‘स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड’ सम्पन्न (नामावली सहित)

काठमाडौं । नेपाली फिल्म क्षेत्रकी सफल अभिनेत्री विपना थापालाई शनिवार ‘यूग नायिका’ को उपाधि प्रदान गरिएको छ । २०५० को दशककी यी सफल अभिनेत्रीलाई टच इन्टरटेन्मेन्ट एण्ड स्पर्श फिल्म्स, पेजेन्ट नेपाल ईन्टरनेशनल तथा ब्राइट इभेन्ट म्यानेज्मेन्टले संयुक्त रुपमा आयोजना गरेको तेस्रो संस्करणको स्पर्श म्युजिक भिडियो अवार्ड(२०२३ मा ‘यूग नायिका’ को रुपमा सम्मानित गरिएको हो ।

अभिनेत्री थापालाई उनले अभिनय गरेको पहिलो नेपाली फिल्म जन्मभूमी’ का निर्देशक तथा चलचित्र कलाकार संघका अध्यक्ष मोहन निरौलाले दोसल्ला ओढाएर सम्मानित गरेका हुन् । नृत्य निर्देशकहरु राजु शाह, कमल राई तथा छायांकार शिव ढकालले अभिनेत्री थापालाई संयुक्त रुपमा सम्मानित गरेका हुन् ।

आईएमई पेद्वारा पावर्ड गरिएको तथा महेरु फेसन एण्ड डिजाइनको प्रस्तुतिमा शनिवार काठमाडौंमा आयोजित यो विशेष समारोह प्रभु बैंकको सहकार्यमा सम्पन्न भएको हो ।

समारोहमा अघिल्लो वर्षका उत्कृष्ट म्युजिक भिडियो तथा तीनका स्रष्टालाई पुरस्कृति गरिएको थियो । अवार्डको जूरी सदस्यमा मेकअप आर्टिष्ट ऋतु राणा, लोक गायक नमराज ढुंगाना, गायक नविन कुमार पौडेल, संगीतकार राजेन्द्र बजगाईं तथा मोडल सञ्चिता शाही रहेका थिए ।

समारोहमा अभिनेता गोपाल ढकाल छन्दे, मोडल तथा कोरियोग्राफर नरेश वीर सिंह, गीतकार तथा सामाजिक अभियन्ता निर्मला राई परिवेश, गीतकार तथा सामाजिक अभियन्ता शान्ती खत्री, मोडल अंकित कुमार अधिकारी, मोडल नरेश जंग कार्की, मोडल बिपिन खड्का, गायक तथा पत्रकार पुष्पराज तिमिल्सिेना तथा अभिनेता तथा मोडल अयुब केसीलाई सम्मानित गरियो ।

समारोहमा नम्रता सापकोटा, ऋचा थापा, प्रनिमा दाहाल, प्रविणा श्रेष्ठ, दावा तामाङ, प्रशान्त मगर तथा किड्स क्यापिटल नेपाल २०२२ तथा २३ का आश्रिया थापा, आरोन श्रेष्ठ, सुहान पुन, मीमिक राना मगर, दिपशन चिलुवाल, इश्लिया गुरुङले विशष प्रस्तुति दिएका थिए ।

समारोहमा राजु शाहलाई लिजेन्ड्रि सिने कोरियोग्राफरको अवार्ड प्रदान गरियो भने रेनशा वान्तवा राईलाई पपुलर सिने डाइरेक्ट (फिमेल) तथा मिलन चाम्सलाई पपुलर सिने डाइरेक्टर (मेल) को अवार्ड प्रदान गरियो ।

Sagoon Host

यी हुन् अवार्ड विजेता

Winners List

1. Indigenous/Mofasal Category

20% OFF SAGOON

I. Best Singer (Mofasal)-

Sashi Yadav (Mero Mann ma)

II. Best Model (Indigenous)-

Arun Kant Yadav (Aha Hamare main- Maithali)

2. Jury Category

I. Best Emerging Singer (Jury)

Ganesh Thapa

II. Best Emerging Model (Jury)

SapanaJanak

3. Emerging Category

I. Best Emerging Actor

BikashAdhikari

II. Best Emerging Model (Male)

Prijjyol Bhandari

III. Best Emerging Model (Female)

IchhyaAdhikari

IV. Best Emerging Choreographer

Prashant Magar

V. Best Emerging Singer

Jeevan Pradhananga

VI. Best Emerging Music Video Director

Roshan Shrestha

4. Debut Category

I. Best Singer (Debut)

Subash Shrestha (Para TatyaChha)

II. Best Model (Debut)

Krishna Shrestha ROBEN (Narisauna Maya)

5. Pop Category

I. Best Model (Debut)- Pop :

(Roshan KC – Jumla)

II. Best Model (Male)- Pop:

(Jordan Rajbhandari- DheraiBho)

III. Best Model (Female)- Pop :

(RichaThapa- TimiSagar)

IV. Best Lyricist (Pop) :

(Reema Shrestha- AdhuroSapana)

V. Best Singer (Female)- Pop :

(SubaniMoktan- Samaya)

VI. Best Singer (Male)- Pop :

(Sanjay Kishor- DheraiBho)

VII. Best Music Video Director –Pop

(ShisirKhati – JUMLA)

6. LokDohori Category

I. Best Singer (Male)- Debut :

(Tanka Prasad Khadka – AakhaBhariAashu)

II. Best Singer (Female)- Debut :

(Niruta Pun Magar- MyagdiGaleshwor)

III. Best Model – Debut :

(Dhurba Pun- SallerimaSall)

IV. Best Music Video Director – Debut

(Sagar Oli- JuneliRaat)

V. Best Singer (Male) :

(Mt. Mahar -Joban Satamla)

VI. Best Singer (Female) :

(Chandra KumariShahi- ThekiBhariDahi)

VII. Best Model :

(GobindaBibas- KholakoPari)

VIII. Best Editor

(Rabin BK- Beimani Maya)

IX. Best Music Video Director –

(Ashok BK- Arey Ho Kaili)

7. Modern Category

I. Best Model (Debut)-

(SamyogKhanal- Bir)

II. Best Singer (Male)-

(Narayan THapa- NaghochayoChhati)

III. Best Model (Female)-

(PratikshyaKafle- AakhamaNind)

IV. Best Model (Male)-

(NarenKhadka- Ye Pahari Phool)

V. Best Music Video Director

(Bigyan Rai- MalaiPaniLaijau)

8. Best Category

I. Best Makeup Artist :

(AnimeshGurung)

II. Best Music Director (lok-Pop) :

(ShankerTHaapa“ Smile”- DekhinaTimiJasto)

III. Best Music Director :

(YogendraUpadhyay – Andhakar)

IV. Best Editor :

(NishanGhimirey- Ajambari Maya)

V. Best Choreographer :

(Prashant Tamang- Mehendi)

VI. Best Lyricist :

(ShailendraKhanal- Bir)

VII. Best Model (Male)

PuspaKhadka

VIII. Best Model (Female)

(NamrataSapkota)

IX. Best Cinematographer-

(NabarajUprety- NainaResham)

X. Best Music Video Director (Male) –

( SonamPakhrin- ADhuroSapana)

XI. Best Music Video Director (Female)

(Bina Shrestha – UniBoldinanAchel)

XII. Best Music Video –

(JUMLA)

9. Special Category

I. Specially Able Actor

Sabit Bajracharya- Urvashi

II. Best Model :

(Yubraj Khatiwada)

III. Iconic Education Professional:

(Asmit Adhikari)

IV. Iconic Business Person:

(Nabin Khadka)

V. Best Music VDo Director (Daispora)

Gobind Rai- Baadhyatamai

VI. Iconic Performer:

(Sushant Khatri)

VII. Best Celebrity Hairstylist :

(Sonu Kumar Sharma)

VIII. Best Celebrity Makeup Artist:

(Seema Limbu Gurung)

IX. Best Cine Makeup Artist

Sonali Shilpakar

X. Popular Cine Director (Male):

Milan Chams

XI. Popular Cine Director (Female) :

Renasha .Bantawa Rai

XII. Legendary Cine Choreographer:

Raju Shah

XIII. YUG NAAYIKA

BIPANA THAPA

फेसबुक प्रतिक्रियाहरु


[ तपाईसंग वा तपाईको वरिपरी पनि कुनै प्रतिभा, रचना र विकृति विसंगतीका घटना छन् भने हामीलाई pahiloprahar2020@gmail.com मा इमेल गर्नुहोस अथवा 9805408955 मा सिधा सम्पर्क गर्नुहोस् हामी तपाईलाई उच्च प्राथमिकता दिनेछौं । धन्यबाद ।। ]


नेपाली गीतहरु